| v6 a întrebat:

Am o problema cu Youtube, imi afiseaza mereu reclame, ce sa fac?

Fara AdBlock sau alte prostii.

Răspuns Câştigător
| KKTGRS a răspuns:

De obicei, cu cont pe browser ai terminat cu reclamele.Sau schimba browser-ul sau reinstaleaza-l.

6 răspunsuri:
| gaby1876 a răspuns:

Buna! Trebuie sa iti faci alt cont google si dupa nu o sa mai ai probleme! Sper ca te-am ajutat!

| v6 explică (pentru gaby1876):

Altceva, fara sa imi fac alt cont google.

| SilviaDulcik a răspuns:

"Fara AdBlock sau alte prostii"
De când este AdBlock o prostie?
Dacă ai Chrome sau Firefox sau poate și Opera, instalezi frumos uBlock origin și gata.
Mai mult poți să instalezi și Greasemonkey (Firefox)/ TamperMonkey (Chrome) și intri pe Greasefork și instalezi de acolo fel și fel de scripts pentru a nu lăsa site-ul să te blocheze din cauză că folosești AdBlock.

| PersonajFictiv a răspuns:

AdBlock nu e o prostie, e o aplicatie foarte folositoare.

| v6 explică:

M-am mutat pe Internet Explorer si nici o reclama + nu ma mai da pe site-uri de rahat

| v6 explică (pentru KKTGRS):

Am schimbat browser-ul.