| Thuglife02 a întrebat:

Cum scap de reclame? nu imi zice adblock

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca nu stii ce sa iei. Eu am adblock plus si functioneaza perfect. Adblock simplu nu este asa de bun.

| darrio2007 a răspuns:

Eu am Adblock.Tu nu ai.Asa ca eu iti pot da cu el in cap.

| Gonrax a răspuns:

Adblock Plus. Că nu ești tu în stare să scapi nu e vina noastră.

| drutzix a răspuns:

Adblock

| Anonimuserr a răspuns (pentru drutzix):

Vezi să nu primești în cap un adblock plus rolling on the floor

| Thuglife02 explică:

Cum *** sa scap de ele daca am instalat 5 extensii de blocat si mie tot imi afiseaza reclame?

| LTAA a răspuns (pentru Thuglife02):

Vezi ce programe dubioase ai instalate in calculator, apoi du-te in browser la setari > extensii si vezi si acolo

| crisss27 a răspuns:

Incearca cu Mallwarebytes! Instaleaza versiune free si incearca sa scanezi sa vezi poate gasesti ceva browser virus. Este simplu de folosit si mie chiar mi-a mers foarte bine.

| skilletski a răspuns:

Adblock Premium laughing)