| Xenoverse1 a întrebat:

Am o problema, de fiecare data cand deschid Google Chrome imi apare ca Chrome nu s-a inchis corect dar de fapt il inchid corect Chrome-ul, pe laptop am windows 10 home. Oare e de la windows? Astept sfaturi.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Probabil cand inchizi browser-ul raman aplicatii Google active conectate la Chrome.
Cand opresti Windows-ul, asigura-te ca nu ai programe deschise, din cele care lucreaza la vedere.
Ai putea si reseta sau reinstala browser-ul, in ideea ca aceasta metoda ar putea rezolva problema.

| gabicoo a răspuns:

Faci reset. Daca nu se rezolvă problema descarci si rulezi utilitarul Chrome Cleanup Tool. E free, safe și eficient. Daca nu merge nici asta dezinstalezi Browserul, stergi manual din File explorer fisierele de la Google Chrome ramase apoi îl reinstalezi.
Mult succes.
happy