| AnonimulRo a întrebat:

De fiecare data cand deschid Internetul, peste o jumatate de ora sau mai mult, se inchide Google dintr-o data si imi spune " Hopa! Google s-a inchis cu o eroare. Reporniti? (nu mai stiu sigur daca asa scria) ". Din ce cauza face asta? Este o problema undeva? Am Google Chrome.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

„Hopa! Google Chrome s-a închis cu eroare."
Vezi aici ->
https://support.google.com/chrome/answer/142063?hl=ro

| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa iti updatezi browserul. Daca tot iti da crash, incearca sa il dezinstalezi si sa il reinstalezi. Incearca si alte browsere, si daca tot nu merge upgradeaza-ti drivere, tot. Daca tot nu merge foloseste un program de curatare pc gen Tune Up Utilities si un antivirus gen Kaspersky. Daca nici asta nu merge reinstaleaza windows-ul.