| FanLenovo a întrebat:

Am o problema.
De fiecare data cand ma intru intr-un joc si ascult muzica daca apas orice tasta [sa zicem ALT, iar in jocuri chiar e nev de taste] sunetul incepe sa bazaie extrem de incet sau sa faca foarte urat [incet dar enervant cand observi.

Se intampla si atunci cand nu ascult muzica, dar nu se prea observa deoarece sunetul la joc nu este la fel de continu ca muzica.

Daca ascult muzica si umblu pe browser sau orice altceva in afara de jocuri nu se intampla absolut nimic, totul e perfect.

Puteti sa imi spuneti vreo solutie sau care este cauza?

Multumesc

1 răspuns:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Este un conflict intre playerul de muzica si softul din joc
incearca sa folosesti alt player
media player clasic
sau vlc player