| Razvan_Dinu_1999 a întrebat:

Am o problema la calculator cand il inchid mi se restarteaza (constant nu mereu)

2 răspunsuri:
| Vidacu69 a răspuns:

Salut Razvan. Legat de problema ta am avut-o si eu dar numai stiu care era cauza defectuinii insa cand am instalat windows-ul totul s-a rezolvat. Asta ai putea face si tu. Sper ca te-am ajutat big grin

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Salut. Poate ai luat vreun virus si al meu facea asa dar dupa ce am bagat windows-ul a inceput sa nu mai faca. Daca ai un calculator care suporta windows 7 iti recomanda sa il bagi pentru ca windows xp nu mai are suport din partea Microsoft