| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la calculatorstraight face deci in Local Disk C daca sterg un program sa am memoria mai goala ca imi zice ca e plina pentru 1 minut imi arata ca a scazut memoria si nu mai e asa plina dupa imi arata ca e plina din nou si ca iar trebuie sa sterg alte programestraight face Ce are?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti recomand o curatare, cu Disk Cleanup din Accesories/System Tools sau cu un program CCleaner de la Piriform.com (este gratuit) si apoi o defragmentare cu Disk Defragmenter sau Defraggler tot de la Piriform.com (tot gratuit) si o sa mai castigi spatiu. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Iti face download calculatorul fara sa stii tu, sau ai uitat de ceva program pe care l-ai lasat sa se descarce, sau film, muzica, joc. Sterge-ti cache, history de la internet explorer/mozilla si cred ca o sa fie bine, asa am patit si eu de multe ori

| EuAlex10 a răspuns:

Sterge folderul temp din C daca il ai.winking

| DnBSniper a răspuns:

Reinstaleaza windowsul...

| erasier a răspuns:

Intra in all programs accesories system tools si dai un disk cleanup la C si dupa dai o defragmentare cu disk defragmenter si o sa se goleasca