| Cineva00Cineva a întrebat:

Am o problemă la Facebook, la bara unde trebuie să apară prietenii online sau de cât timp nu sunt activi nu îmi mai arată nimic, adică apare doar numele fără bulina verde sau timpul de inactivitate. Ce aș putea să fac? Am încercat să reinstalez aplicația și tot așa a rămas.

2 răspunsuri:
| Mihai_Robert_1997 a răspuns:

Update la aplicatie,deconectare, conectare, vezi daca esti online pe Chat, Facebook! sa nu ai setare de invizibil! Funda, daca iti merge, numai cu bine!

| Cineva00Cineva explică (pentru Mihai_Robert_1997):

Am făcut toate astea și tot nu merge.