| Hasss a întrebat:

Am o problema mare in legatura cu un joc online de o saptamana ma chinui sa-l fac dar nu reusesc in niciun fel :((((((((((

faceti-va putin timp si uitati-va la acest filmuletz ca sa intelegeti care-i problema

http://www.youtube.com/watch?v=-9sqsAILlHA

numele jocului este 9dragons

am incercat si faza cu msconfig. exe tot degeaba adica sa dau hide la microsoft si sa debifez pe rand fiecare program ma gandeam sa fi fost vreun program in conflict cu jocul dar degeaba
l-am reinstalat si dezinstalat de 10 ori si de downloadat l-am downloadat de vreo 5 ori

am instalat microsoft visual c++ 2005 2008 si 2010 net framework 2.0 3.0 4.0 tot nu inteleg de ce :(((((

http://i.imgur.com/NIKcZ.png

nu vreau sa-mi schimb windowsul deci va rog din toata inima mea ajutati-ma plssss

poate ati mai trecut prin asa ceva pe la un alt joc si ati rezolvat problema

cerintele pc-ului meu sunt in descrierea la video-ul dupa youtube

deci please :((( help me!

1 răspuns:
| byka1986 a răspuns:

Imi zice ca ai scos videoclipul de pe youtube. nu te putem ajuta