| adriana1991 a întrebat:

Am o problema mi -am uitat, parola yahoo si nu il pot recupera am completat nr mobil si nu imi trimite mesaj deja am asteptat de ieri ce pot face?

1 răspuns:
| sabistu a răspuns:

Adriana nu sunt sigur ca yahoo sterge conturile neactive si daca il foloseasi si deodata contul a fost sters inseamna ca toate conturile yahoo au fost sterse de exemplu eu am fost neactive de 5 ani pe el si imi trebuie ceve de pe el si ce sa vezi nu mai exista cont deci daca nu aveai ceva important pe el e bine daca aveai atunci cauta ceva in regulamentul lor ca poate gasesti o metoda de a cere emailu inapoi ca nu cred ca lau sters de tot