| CuteAngel a întrebat:

Am o problema pe wall, imi tot apar postari pe care eu nu le pun, pur si simplu apar la un interval de timp scurt cat timp umblu eu pe facebook si se posteaza niste prostii acolo si imi eticheteaza si prietenii! e ceva gen : "WTFF! ......pn7126pf1or" laughing))))
Help mee!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Verifică proveniența acelor postări. Daca niciuna din ele nu aparține prietenilor sau persoanelor cunoscute ce le ai în lista înseamnă ca ai deaface cu un virus contactat din softuri furate de pe net, virus real nu comercial care acma face asta mâine poate să lanseze un atac informatic de pe calculatorul tău și logic tu vei răpunde pentru asta.Succes

| bumtzbumtz a răspuns:

Ma voi nu auziti ca atunci cand alea se trimit el este conectat pe facebook? Raspunsul la intrebarea ta este un virus.Nu stiu exact cum poti scapa de el, dar stiu ca si eu coleg de-al meu are aceeasi problema ca tine, dar s-a obisnuit cu ea.E mai greu pentru noi ca ne deranjeaza mereu.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cu_K_Tudor_1999 a răspuns:

Prietenii tai iti posteaza pe wall
asta e

| Marian_Bucica_1995 a răspuns:

Pai ori sunt virusi ori cineva iti stie parola si face misto de tine.

P.S.: pentru a scapa de virusi trebuie sa reinstalezi sistemul de operare