| nov123 a întrebat:

Am o tableta de Smartpad S2 de la mediacom si nu se mai deschide ......Imi apare sigla apoi scrie mediacom dar mai incolo nu mai merge se blocheaza specific ca am folosit si butonul reset.
.va rog dati mi un raspuns cat de rapid. Dau funda mersi!

1 răspuns:
| Der0z a răspuns:

Du tableta la un serivce GSM. Nu e o problemă gravă, se poate rezolva. Dacă ai garanția și tableta nu a fost modificată, o poți duce la locul de unde ai cumpărat-o. De asemenea, poți să suni la Mediacom, probabil o să găsești un nr. de telefon pe ambalaj. Cel mai bine este să o duci la un service gsm.