| ToxicLove54 a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab 2, stie cineva cat timp trebuie sa stea la incarcat? funda:X:*

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Si eu am un model asemanator de tableta.Din cate aam inteles, tu ai alta versiune
Eu o sa iti spun cum a fost la mine:am pus-o la incarcat, si cand s-a terminat de incarcat, cam intro ora, a aparut o casuta in care ma anunta ca bateria s-a incarcat, si a ineput sa sune.
Baftă!

5 răspunsuri:
| GGL a răspuns:

Pana se incarca-bateriile cu LI-Ion nu necesita formatare

| dragon13 a răspuns:

In jur de vreo 3-4 ore.

| gamecubeexperimental a răspuns:

Min 2 ore si maxim 3 ore jumatate. Hei imi spui cat tea costat? Mersi. funda?

| validamian564 a răspuns:

Buna am cumparat de la telekom o tableta si mia ziz sa se descarce si dupa ia o bagi la incarcat funda

| Daragiu_Ion_Irinel_1977 a răspuns:

Daca este prima data 12 ore. Si apoi 2 ore si jumatate.