| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta Samsung Tab 4. S-a descărcat și s-a închis. Butonul de repornire (Power Button)îmi mai făcea probleme, dar acum nu îmi mai pot reporni tableta. Menționez ca nici butoanele de volum nu merg. Când mi-am băgat tableta la încărcat era 5% și când m-am uitat sa văd cât s-a încărcat (peste un minut) era închisă, dar încărcătorul încarcă, dar pur și simplu s-a descărcat foarte repede cu incarcatorul in priza. Era 0%. Cum credeți ca as putea sa o repornesc fără a mă duce la vreo firma de reparații?

1 răspuns:
| 1nf3ern0 a răspuns:

Salut! Poate ai o problema cu bateria sau mai exact cu încărcătorul daca un pin de la intrarea s-a rupt atunci trebuie sa schimbi încărcătorul! Si bateria daca e Li-Le