| rafy a întrebat:

Am opera browser si cand am intrat pe youtube imi zicea sa fac upgrade la flashplayer si am facut am redeschis opera si tot asa zice ce sa fac? mersi

Răspuns Câştigător
| ivvo a răspuns:

Rectific!: Urmeaza urmatoarea pagina: http://userscripts.org/scripts/show/74379 Da click dreapta pe INSTALL si Save Linked Content As.Salveaza-l pe Desktop! Intra in Opera la Settings->Preferences->Advanced->JavaScript Options->si la User JavaScript Folder selectezi locul unde ai salvat scriptul:ex Desktop... ok si gata! Bafta! CRED CA YOUTUBE URASTE OPERA! OPERA=THE BEST!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai putea incerca sa dai un restart. Si daca nu merge nici dupa vezi daca iti mai arata link-ul pentru instalare.

| karellen a răspuns:

Incearca alt browser - chrome sau firefox. niciodata nu mi-a placut opera

| rafy explică:

L-am inst am dat rst si tot degeaba

| ivvo a răspuns:

Urmeaza urmatoarea pagina: http://userscripts.org/scripts/show/74379.Da click dreapta pe INSTALL si Save Linked Content As.Salveaza-l pe Desktop! Intra in Opera la Settings->Preferences->Advanced->JavaScript Options->si la User JavaScript Folder selectezi locul unde ai salvat scriptul:ex Desktop... ok si gata! Bafta! CRED CA YOUTUBE URASTE OPERA! OPERA=THE BEST!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms

| HellKnight a răspuns:

Si eu aceiasi problema si nu stiu ce sa fac...