| Onica7 a întrebat:

Am patit o mare problema, am un Sony xperia e1 si azi de odata nu stiu cand s a blocat adica nu mai functioneaza se deschide si imi apare manechinu de la android intin pe spate cu un semnu exclamari rosu atat altceva nu mai face... de deschis nu se deschide aveti vero idee ce problema are avea si cum as putea sa o rezolv sad dau FUNDA

1 răspuns:
| George514 a răspuns:

Are probleme la soft trebuie dus la un service sa ti-l resofteze sau poti face asta tu daca te pricepi.