| Asztalos_Armin_1998 a întrebat:

am o problema cu conexiunea la internet tot imi apare semnu exclamari la internet, am net de la RDS, router de la TENDA, si numai stiu ce sa mai fac sa am internet si pe telefon si pe laptop, daca ma puteti ajuta as fi mandru. multumesc

2 răspunsuri:
| madalinaBbo a răspuns:

Hei aceiasi problema. am avut-o si eu. Nu e greu de rezolvat da nu prea am cum sa iti explic ce sa faci..Hmmm pai intra pe telefon si vezi ca o sa iti apara sa te conectezi la reteaua wifi a ta de acolo scrii parola admin care e universala si dupa dai ok ...sa imi zici ce iti mai apare

| Asztalos_Armin_1998 explică (pentru madalinaBbo):

Am facut asta de multe ori am vorbit cu cei de la RDS si au zis ca e problema cu routeru ca trebuie codificat iar adica sa bag username si parla si prosti de a le lor