| anonim_4396 a întrebat:

Am pe telefon wifi si imi gasesc reteaua mea de internet pe calculator dar nu stiu parola. Sunt pe upc. Unde o gasesc ca actele nu le mai gasesc. Si daca le gasesc nu stiu unde e parola. Cum pot da de parola fara sa sun la ei.

2 răspunsuri:
| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Ar trebui sa scrie parola undeva pe modem, in partea de jos, care nu se vedebig grin Incearca asa.

| daassh a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu cei de la UPC si poate ei stiu sa te ajute, spune-le de problema.Succes!