| Libelle a întrebat:

Am placa video (260 mb) si audio integrate, si o problema cu sunetul si imaginea.
La un moment dat sunetul a inceput sa se adua distorsionat, ca si cum se opreste fractiuni de secunda, bazaie, si asta initial pe youtube si dupa un timp si in player.
Videoclipurile si filmele la fel, in afara de sunet, acum a inceput si imaginea sa se vada slow. la fel ca sunetul, zici ca se intrerupe o secunda, ca e in urma, etc.
Unde e problema? cineva cu un sfat?

1 răspuns:
| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

Pai incearca si cu alte boxe sa vezi daca face la fel si daca se comporta tot asa inseamna ca placa audio are o problema