| zafrina a întrebat:

Am o problema cu videoclipurile de pe youtube/dailymotion. deci sunetul imi merge iar imaginea imi merge foartea greu straight face dau pe pauza, sunetul mi se opreste dar imaginea inca se mai misca (FOARTE GREU). am reinstalat Adobe flash player.
folosesc google chrome, am spatiu in C iar virusi nu am.
ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Deci. Bagati Mozzila Firefox. Instaleaza java, fa update la placa video, Adobe, java, mozzila. Mai incearca sa stergi coockies.

| CoconutChocolate a răspuns:

Ai incercat sa vizionezi un film direct pe PC, sa vezi daca se intampla la fel? Daca este asa, ar putea fi de vina placa video.

| sitescuadrianaelena a răspuns:

Poi intra pe youtube dai click pe un video oarecare apoi dai click dreapta pe video - settings... - si bifezi enable hardware acceleration apoi dai close. Sper ca ti-am fost de ajutor.