| CosovanErik a întrebat:

Am primit in ultimul timp niste apeluri pe telefonul fix ciudate gen cand raspund nu se aude nimic si nu stiu de unde are respectivul numarul!
Am primit apeluri si din strainatate, oare este o gluma? Stiti careva ce sunt cu apelurile astea?

Răspuns Câştigător
| Mirceabravo a răspuns:

Depinde,și eu sunt sunat de persoane din Columbia, din Arabia, din Noua Zeelanda, și din cate am auzit, apelurile sunt false, sunt niște roboti (boti) de pe rețea care apelează numere la nimereala, FUNDA?

1 răspuns: