| Rallu a întrebat:

Am un nokia nu stiu catlaughing
Si de la un timp cand il dau pe silentios, se aude daca primesc mesaje, dar daca primesc apeluri nu se aude.
Stiti cum va de la ce?
Si cum pot sa-l fac sa nu mai fie asa?
Funda

2 răspunsuri:
| zeg685 a răspuns:

Pai trebuie sa ii bagi soft-ul. Te duci la germanossau la alt magazin si ii spui problema acolo. Iti vor spune mai bine ca mine.

| myky2507 a răspuns:

Rallu, umbla la setarile profilurilor, si poate ai selectat la profilul silentios, la mesaje sa fie pe sunet. Daca nu este nici asa atunci chiar nu stiu ce are.happylove struck