| GeorgiVerma a întrebat:

Am primit un apel pe telefonul fix [rds] de la Ambasada romaniei spunand ca a primit numarul asta sau ceva de genu, Iar tipul de acolo m-a intrebat daca am rude in strainatate..inainte sa raspund la intrebare s-a intrerupt apelul si nu am apucat sa aflu despre ce era vorba.Ati primit vreodata apeluri de astea? Ce poate fi? Mentionez ca nu poate fi o farsa facuta de un prieten deoarece nimeni nu imi cunoaste numarul de fix.Dau funda.

2 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Cine te cauta, te gaseste oh go on a demonstat-o politia de multe ori laughing

mai suna ei odata daca chiar au nevoie de tine.

app....sunt pagini pe internet pe care poti sa gasesti orice numar de fix. thinking sau pur si simplu l-a format cineva la nimereala.

| HoldTheDoo0r a răspuns:

Poate a gresit numarul/ farsa cu numarul pus la abureala si Eu fac de astea:d.Ca daca era sa iti inchida telefonul asa repede. sa fim seriosi.