| Ra_Ki_1982 a întrebat:

Am primit un telefon de la un prieten,daca am schimbat contul de google de la telefon,dar e si a lui in continuare, poate vedea ce fac eu pe telefon sau sa afle informatii? funda si vot

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Nu, doar daca folosesti pe a lui, sfatu meu e sa resetezi telefonul din fabrica ca sa nu ai probleme, ca mai exista aplicati gen hack pe care e ascunsa si nu vezi. dar el vede in timp real ce faci, am patit-o. funda?