| Cosminacautamuzica a întrebat:

Bună, am dat contul meu de Google cu tot cu parola la cineva (un prieten) ce poate face cu el? Îmi poate vedea istoricul sau parole ceva de genu?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da poate vedea istoricul daca aveai activat asta, stiu ca pe contul google se poate si dezactiva.
mai poate sa iti schimbe parola si sa numai ai acces la acel cont si nici la platformele pe care te conectai cu acel cont

De ce ai da cuiva datele contului tau?

Pe viitor sa numai faci asta!

Pe viitor sa iti schimbi datele de autentificare si sa activezi autentificare in 2 pasi!

Contul de Facebook, Instagram, google (Youtube) etc nu se dau prietenilor! Sunt conturi personale!

| Cosminacautamuzica explică (pentru Simpatic):

Trebuia să facem amândoi ceva, am încredere dar nu știu ce îi. Poate veni prin minte

| mODIN a răspuns:

Nu poate face nimic. Daca incerci sa intri pe un cont Google de pe un dispozitiv nou, te va pune sa confirmi ca e contul tau si vei primi un mesaj pe telefon cu un cod. Fara codul acela nu il ajuta la nimic parola ta.