| Floreenofficial a întrebat:

Buna! Săptămâna asta am primit mesaj pe telefon că cineva mi-a accesat contul Google, iar acum nu mai pot sa mă loghez pe el și nu mai pot vedea pozele.Ce sa fac? sad

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

N-ai avut activata logarea in 2 pasi sau ceva de genul? La logare pui parola uitata si vezi ce reusesti sa faci, iar daca vei putea intra schimba automat parola!

| Floreenofficial explică (pentru lpavel):

Am incercat sa schimb parola dar nu merge.

| lpavel a răspuns (pentru Floreenofficial):

Pai ca sa poti schimba parola trebuie intai sa intri in cont, asta n-ai stiut? laughing

| OmBanal33 a răspuns:

Iti iei iphone, iti faci un cont de icloud, il folosesti, si gata, a disparut problema.

| antonioger a răspuns:

Incearca sa recuperezi, incerci accesarea contului cu uitare de parola si vei primi pe una din metodele alese, telefon, alt cont, sau intrebare ajutatoare cod generator pentru schimbarea parolei. Schimbi parola si mai citesti daca mai gasesti ceva pe acolo. Ciudat este faptul ca, altcineva a accesat contul tau de pe alt device fara ca tu sa dai dreptul, numa daca nu cumva o prietena apropiata ti-a accesat mail-ul de pe calculatorul tau si a schimbat tot.