| RealKing01 a întrebat:

Am probleme cu adaptorul de rețea din windows 10, am cautat pe net 3dpnet sa-l instalez dar atunci cand apas sa descarc driver-ul nu se intampla nimic, apas si nu apare nimic si acum de la o oră la alta o să mi se dezactiveze iar netul wireless si trebuie iar sa dau pe depanare rețea ca să se remedieze, dar degeaba ca tot nu poate să meargă nonstop ca altele. Adaptorul meu de rețea este Qualcomm Atheros QC9377, știți un program bun să instaleze driverul ăsta? Că am incercat cu orice program dar nu-l găsește de obicei se instalează doar drivele importante cum e la Driver booster.Va Rog ajutor dau fundă.

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Nu stiu ce ai folosit, dar eu am mai folosit in trecut astea
https://driverpack.merokosis.com/? utm_campaing=999-795-8341&gclid=EAIaIQobChMIoa2hhITm_AIVDAUGAB0mDQH6EAAYASAAEgL0Z_D_BwE

https://www.drivereasy.com/download-free-version/

| NLS a răspuns:

Modelul placii de baza?
Acolo (pe pagina placii) gasesti driver compatibil si testat de producatorul piesei, nu in alta parte.

Sau modelul laptopului, daca e cazul.

| NLS a răspuns (pentru NLS):

Https://www.ath-drivers.eu/......64bit.html

Sau incerci v12.0.0.1016 din 21.dec.2020 de mai sus