| balktar a întrebat:

Am reusit sa descarc un Windows si nu stiu cum sa fac sa-l pun pe CD..Il pun normal cu Nero? sau cum? Cateva indicatii mi-ar fi de ajutor.Dau Funda la cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| mitsufball a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dniErdk43jU
Urmareste atent instructiunile.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

In nero, ai optiunea de a face cd bootabil. Doar asa poti lansa cd-ul pentru instalare windows. Daca ai varianta 6 sau mai mare, in prima fereastra ce se deschide, langa steluta galbena, ai "Data" si alegi de acolo "make bootabil cd/dvd". Atentie si la viteza de inscriptionare. Ti se va afisa viteza maxima suportata de cd. Recomand sa alegi 16x (optiune din fereastra butonului "burn" care va initia inscriptionarea cd-ului cu windows). Bafta!

| Vdariusbubu a răspuns:

E un fisier normal ca oricare altul, deci il poti pune cu Nero. happy

| calator a răspuns:

Trebuie sa faci cd ul butabil cu nero sau alt program de ars cd, daca nu poti sa il faci butabil inscriptioneaza-l pur si simplu, atunci cand instalezi trebuie sa mergi in bios si sa setezi ca atunci cand pc pleaca sa buteze de pe cd si apoi urmezi pasii