| AndreeaMaria121212 a întrebat:

Am scapat apa pe boxe si acum se aude sunetul ciudat, nu stiu cum sa explic.Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| viperra a răspuns:

Pai...de obicei, telefoanele se pun intr-un bol de orez.Incearca sa desfaci bozele si sa faci la fe;, desi mi-e teama ca nu va functiona.

| AkiseAru a răspuns:

Cumpara alte boxehee hee)

| Violleta2022 a răspuns:

Pune boxele in asa fel sa se scurga apa din ele si lasa-le la uscat pentru cateva zile ori saptamani, depinzand in cata apa ai scapat pe ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea au membrane din hartie lasa-le sa se usuce altfel se vor sparge... Nu le mai porni, lasa-le o saptamana doua si desfale, daca le tii pornite mai rau faci ca alea vibreaza de 200-20000 ori pe secunda si fiind ude se rup. Si daca ai dat apa pe partea din mijloc, altele, acolo e o bobina de cupru de obicei si face scurt de la apa...

| Bandit288 a răspuns:

Cumpara alte boxe happy