| anonim_4396 a întrebat:

Am schimbat de doua saptamani Windowsul si cand curat pc-ul sunt aceleasi probleme de reparat la registri. Sa fie de vina cd-ul celui care instalat Windowsul, acelasi ca si penultima data sau vreo eroare de-a sa?

Răspuns Câştigător
| Balea_Marian_1975 a răspuns:

Nu este de la CD, reinstaleaza iar Windows-ul si cand ajungi la Partitii dai click pe fiecare si Format si dupa dai pe partia C si faci instalarea in continuare, as ramane dator daca ai da o funda. Sanatate.