| sheamus12 a întrebat:

Salut,
De vreo doua saptamani pc-ul mi se incarca greu in "My Computer" in Windows 7. Am incercat reinstalarea si pe 32bit si pe 64bit si pe "curat". Mentionez ca am un SSD Kingston Hyper X
care nu mi-a facut probleme pana acum si am Windowsul instalat pe el. Banuiesc ca e de vina CPU-ul care e cam obosit: un Intel Celeron E3200 care "a fost pus in PC" prin 2008. Ce imi recomandati sa fac?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Cam ai dreptate, cu oboseala asta a componentelor. Curata-l bine de praf, dar bine, procesorul trebuie sa fie curat intotdeauna, cu pasta termoconductoare pe el, placa de baza, placa video, desfa sursa si suflo si pe aia de praf.