| Kempo a întrebat:

Am schimbat din bios igd ca placa video principala sa fie cea integrata, am bagat mufa monitorului in placa de baza si nu detecteaza nici un fel de semnal.
Ce sa fac acum nu mai imi arata nimic pe ecran si nu pot intra in bios.

3 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Incearca cu un reset la bios. Scoti bateria la bios timp de 2-3 minute si o bagi inapoi.

| Kempo explică (pentru Adrian5575):

Am facut deja asta nici un rezultat si nici nu cred ca booteza in windows ca nu pot activa capslock si numpadu

| Adrian5575 a răspuns (pentru Kempo):

Ai scos placa video dedicata? Daca vrei sa o folosesti pe cea integrata, trebuie sa o scoti de tot pe cea dedicata.