| Justina10ify a întrebat:

Am selectat optiunea " Hidden " la un folder, si acum nu il mai gasesc nicaieri, nici la recycle bin, cum sa fac sa imi para din nou?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai la control panel --> sa intri la folder options --> la view...si sa bifezi "show hidden folders..."

3 răspunsuri:
| Justina10ify explică:

Pentru Windows xp

| αиdяαdα a răspuns:

Intri în My computer - Organize - Folder and search options - View - şi selectezi acolo unde scrie - show hidden files, folders, and drivers! big grin Baftă.

| αиdяαdα a răspuns:

Asta în cazul în care ai Windows 7!