| Furnicuta000 a întrebat:

Am setat mai demult la Facebook sa vad doar eu postarile altora in cronologia mea si acum nu pot sa le fac publice din nou. Adica a aparut un lacatel la fiecare postare si nu pot sa il scot. Am cautat peste tot la setari dar nu stiu cum. Ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| Dennis1993 a răspuns:

Înainte sa postezi, alegi publicul țintă, cine sa îți vadă postările, ai undeva în susul postării, unde scrie, privat-public și mai este o obține unde poți bloca anumite persoane.

| Furnicuta000 explică (pentru Dennis1993):

Da dar eu vreau sa le schimb pe alea cu lacat, sa le fac publice din nou

| Furnicuta000 explică:

@floresdemayo
?
Am vazut ca tu te pricepi la Facebookwinking

| Dennis1993 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Pai apasă pe lacatel și schimba obținea aleasa

| Nonolita a răspuns:

"sa vad doar eu postarile altora in cronologia mea"
Nu e vorba de postarile tale.
Daca nu poti la fiecare postare in parte (lacatel, schimbare audienta), la setari ai Cronologie si etichetare / Cine poate vedea ce postează alţii în cronologia ta si "editeaza". Nu stiu daca de acolo se poate si retroactiv. Pentru postarile viitoare, da.

| Furnicuta000 explică (pentru Nonolita):

Am dat acolo dar se pare ca merge doar pentru postarile viitoare, asa cum ai spus.
Nu merge sa apas pe lacat fiind pe telefon, sau cel putin la mine nu merge...

| Nonolita a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu stiu cum e cu telefonul. Teoretic, ar trebui sa mearga la fel.