| Furnicuta000 a întrebat:

Acum am observat ca la toate postarile de la multi ani ale prietenilor, de pe profilul meu de Facebook, din toti anii, apare un lacatel. Inseamna ca doar eu pot sa le vad? Stiu ca erau publice dar probabil am umblat eu la setari...

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și eu cred că ai umblat pe la setări, dar se poate reveni oricând la optiunea inițială.

Setări- Cronologie si etichetare- Cine poate vedea ce postează alții in cronologia ta: Public (toată lumea)/ Prieteni/ Anumiți prieteni/ Doar tu
Optezi pentru "Toata lumea" (deci, oricine cu sau fara cont de Facebook, daca vrei ca toti cei care iti viziteaza profilul să le vadă).