| Okin14 a întrebat:

Am si eu nevoie de un program ca si Messenger Key, sau MessenPass, pentru aflarea parolei uitate de la yahoo messenger 11 Funda

1 răspuns:
| dov76 a răspuns:

Tu de fapt vrei un programel pentru aflarea parolei altora ceea ce nu vei primi.
Daca ti-ai uitat parola la contul de yahoo ( este aceiasi pentru messenger cat si pentru mail) va trebui sa o recuperezi on line folosind datele introduce la crearea contului. Daca ai folosit date fictive este problema ta ca le-ai uitat happy