| Fina a întrebat:

Am si eu o intrebare am pe calculator opera si mereu cand intru pe orice imi apare scris,, server certificate expired,, si trebuie sa dau approve sau reject. am ceva expirat sau ce?! ca nu inteleg de ce face asa! ce trebuie sa-i fac ca sa nu-mi mai apara asa? Va rog ajutati-ma Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! ai ''expirata'' data si ora la calculator! Verifica si regleaza data/ora/time zone de pe calculator sa fie cea reala. Dupa ce reglezi data si ora, da un restart la pc si apoi intra in browser.
Bafta!