| mozesflorin a întrebat:

Am si eu o intrebare am un stick cu windows 7 (stick-ul e bootat) cand in bag in PC si dau restart nu imi apare nimic.Ce taste trebuie sa apas?

Răspuns Câştigător
| aureljeo a răspuns:

Intra in bios si la meniul de boot selecteaza flashdrive dai F10 si YES si voila

3 răspunsuri:
| Zmantana a răspuns:

Cea mai simpla metoda care nu implica intrarea in setarile biosului este sa apesi F12 sau F11 la placile de baza AsRock. Iti va aparea un meniu de boot de unde alegi dispozitivul de pe care vrei sa bootezi, funda?

| SuicideSilence a răspuns:

Trebuie sa setezi din bios ordinea de boot pentru ca pc-ul tau sa stiu de pe ce dispozitiv sa booteze prima data

| Alberto97 a răspuns:

Zmantana a spus bine ansta am vrut sa spun si eu doar ca cu alte cuvinte