| Anonymul342 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Astăzi mi-am reinstalat windows-ul și când vreau să îmi conectez monitorul dau la proiectează și îmi spune că „Computerul dvs. nu poate proiecta pe alt ecran. Încercați să reinstalați driverul sau să utilizezi altă placă video". Am laptop așa că pot doar să reinstalez driverele și tot nu merge. Știe cineva cum pot revolva? Dau bandamă

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Ai nevoie de driverul respectiv pentru a putea proiecta, poti gasi driverul in functie de ce tip de placa video ai, daca nu reusesti atunci foloseste un cablu