| Maarriaaa a întrebat:

poate suna prostesc, dar daca sterg o persoane si din lista si de la adress book se sterg si convorbirile cu persoana respectiva? Am messenger 11.5

7 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Daca ai avut setat pana acum la Messenger-->Preferences-->Converstaton History-->Keep a history of my conversion, atunci se salveaza tot ce ai vorbit.
Mult noroc!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu e proasca deloc intrebarea. Fara frica, mai intreaba ce nu pricepi, si pe mine si aici tonguewinking Daca ti-ai selectat sa-ti retina convorbirile, nu se sterg doar pentru ca l-ai sters si dat ignore.Plus ca convorbirile se salveaza si pe mail deci poti sa le gasesti si acolo dar nu, nu se sterg.

| umbra09 a răspuns:

Nu alea sunt memorate

| passarisMB a răspuns:

Nu.convorbirile raman, dar poti intra la istoric si sa le stergi separat. funda?big grin

| NicoClaudita a răspuns:

Nu se sterg, chiar daca ii dai si ignor tot raman

| Ionutz77 a răspuns:

Nu se sterg...

Dar poti sa dai ctr+shift+p
Apoi dai click pe conversation history
Si selectezi Do not keep a history of my conversation...

E a doua..selecteazo si nu se mai salveaza nici o conversatie.

Mersi. Pa pa :*

| kild a răspuns:

Nu se sterg