| CranK71 a întrebat:

Am si eu o intrebare: recent mi-am reinstalat windows-ul, si pana sa mi-l reinstalez imi mergeau toate jocurile... acum mi-am luat fifa 14 din nou, din acelasi loc, si imi apare eroarea asta http://tinypic.com/r/34fh550/8
Daca stie cineva sa ma ajute sa-mi spuna cum rezolv eroarea va dau funda + vot

1 răspuns:
| edit28 a răspuns:

Ai instalat ultimele drivere ale componentelor?
Jocurile astea mai noi au nevoie de programe precum.NET Framework 4.5, Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable x64 si x32, DirectX 10 sau 11.