| PrincessSophie a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. Stiti ca atunci cand iti faci un id de messenger, ai doua intrebari de securitate cu care sa-ti poti recupera parola. Asa, presupun ca mai stiti si ca acestea pot fii schimbate (Messenger-my account info-sign in, etc), problema e ca la mine nu mai apare optiunea "Update pass-reset", care in mod normal imi permitea sa schimb intrebarile. Stie cineva de ce? Sau cum pot sa rezolv chestia asta? Multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema tehnica de la yahoo, contacteaza suportul tehnic sau viziteaza www.yahoo.ro

| vioreld a răspuns:

De 3 luni cei de la yahoo au stopat schimbarea intrebarilor pe motive de securitate. Poti sa-ti schimbi doar parola fara sa schimbi intrebarile!

| PrincessSophie explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri.