| guleabogdan a întrebat:

Am si eu o placa video AMD Radeon™ R6 M345 2GB si in gta5 nu imi arata la setarile video mai mult de 1GB.Mentionez ca am facut totate update-urile la zi. Stiti de ce mi se imtampla asa ceva, este cumva o problema de incompatibilitate cu windows 10.Sau alt problema?

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Placa video integrata are cati gb ii dai din bios. daca ii dai 2 o sa aiba 2.

| guleabogdan explică (pentru peperonies):

Placa ii dedicata

| peperonies a răspuns (pentru guleabogdan):

Nu e happy

| guleabogdan explică (pentru peperonies):

Bine atunci cum o modific ca m-am uitat in bios si nu am gasit nimic

| peperonies a răspuns (pentru guleabogdan):

E diferit de la bios la bios. stai sa citesc in globul de cristal ce placa de baza ai...