| ZaineaM a întrebat:

Am si eu o poroblema cu telefonul, scum am observat, cand dau pe muzica sau pe yt pe un videoclip nu se aude nimic, in schimb cand ma suna cineva soneria se aude si se aude si sunetul de la notificari gen mesaje, cand sun pe cineva daca las pe modul normal nu ma aude nici el si nu il aud nici eu, daca dau pe difuzor ne auzim reciproc, aa da, si cand bag castile la fel, nu se aude nimic.

7 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Intra in setari, LA sunset si dale LA maxim.success.

| B3nitzu a răspuns:

Volumul media, vezi ca volumul media este sunetul tuturor melodiilor si videoclipurilor pe care le vezi.
Cum sa il dai mai tare? In timp ce asculţi melodia dai la butoanele din margine pentru sonoriar daca asta nu merge dai resetare la telefon dat ATENTIE nu ressetare din fabrica si resetare setari.
Iti garantez 100% ca se va auzi sunetul.
Baftă.

| anonim66231 a răspuns:

Du-te la setări si caută pe undeva "oprire toate sunetele" si mie mi sa întâmplat am umblat aiurea si am bifat din greșeala (ia si tu toate setările in parte s-ar putea sa fie la accesibilitate sau opțiuni dezvoltator.) succes!

| ZaineaM explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Sunt la maxim

| ZaineaM explică (pentru B3nitzu):

Cum fac asta, am bagat acum castile si vad ca merge pe casti, am incercat sa trimit un mesaj vocal si cand am dat sa il ascult prin casti se aude b b b b b, un sunet, nu stiu ce are... am un Nexus 4 LG

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns (pentru ZaineaM):

Doar pe youtube.com nu se aude? Daca nu gasesti un raspuns adu telefonul la setarile din fabrica ai acolo la setari->BackUp %reset.Dar stege tot depe telefon ABSOLUT TOT DOAR CE AVEA TELEFONUL CAND L-AI CUMPARAT! BafTa.