| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.am descarcat mozila,l-am instalat si nu-l pot deschide,apas da nu se intampla nimic, apare clepsidra si tot nimic.si mai am o intrebare am cumparat o camera web am instalat-o in windows dar nu pot sa apelez video pe facebook.am instalat si softonic.si tot nu merge trebuie instalata in browser? folosesc crome ca mozila nu merge deocamdata.multumesc pentru ajutor anticipat!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum adica ai instalat softonic? Ce treaba are prostia aia cu webcamul? Cum sa instalezi o camera in browser? Webcamul se instaleaza pe calculator si atat!

| express11 a răspuns:

Ce windows ai?