| ClaraMaria09 a întrebat:

Va rog, am nevoie de ajutor. Am Windows XP (stiu ca nu este bun, dar mie nu-mi suporta unitatea mai mult, si oricum nu mi-a facut niciodata probleme pana acum), si am Chrome-ul, Internet Explorer-ul si Mozila Firefox-ul instalate si toate imi mergeau perfect pana acum. Eu folosesc Firefox-ul mereu si, cum am mai spus, imi mergea excelent mereu. Azi, din senin mi s-a inchis browser-ul si nu l-am mai putut deschide deloc. L-am dezinstalat si l-am instalat din nou de pe Chrome si tot nu merge. S-a instalat perfect, icoana este la locul ei, n-am nici un virus in calculator, dar nu mi se porneste Firefox-ul. Eu dau click pe icoana, apare clepsidra langa cursor, iar apoi dispare. Dar browserul nu porneste. Nu stiu ce varianta aveam inainte dar acum am instalat-o pe ultima, 27.0. Va rog, ce pot face? Imi merg bine si celelalte doua browsere dar eu vreau Mozila.

Dau funda pentru. cel mai detaliat raspuns! Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| MrLobaLoba a răspuns:

Esti sigura ca nu ai niciun virus in PC?
Da click dreapta pe bara de jos>Start task manager, apoi click pe processes si cauta firefox.exe. Daca exista in lista aia inseamna ca procesul ruleaza si ar trebui sa se deschida, iar daca nu, mai ruleaza o verificare cu antivirus-ul si incearca sa schimbi browserul

1 răspuns:
| vant a răspuns:

Scaneaza pc cu hitman pro