| Fluffy69 a întrebat:

Hey! De ce nu imi merge google crome? Ieri mergea, pana cand sa descarc ceva care putea fi descarcat doar de pe mozila sau explorer. Acum cand vreau sa intru pe google crome nu merge si nu imi apare nimic! Ce sa fac sa mearga iar?

7 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Nu prea recomand Chrome

| Gaby405 a răspuns:

Pai dezinstaleaza aplicatia respectiva si daca nu merge nici atunci dezinstaleaza google chrome si instaleaza-l din nou

| Fluffy69 explică:

Ah! gata, merge acum rolling on the floor laughing multumesc totusi!

| bogddan4you a răspuns:

Sall il dezinstalezi apoi intri si scrii depe alt internet google crome download fileshare.ro sau filehost.ro si iei si apoi il instalezi si daca nu merge vezi aplicatia ca trebuie dezinstalata si ia sigur apoi intri in crom apesi controlu h si stergi tot bifezi casutele pe toate daca vrei sa stergi saitul pe care ai intrat si toate astea si sigur o sa mearga sper sa-mi dai funda daca nu merge id mess anonim4you44 si iti explic mai multe.

| amuitat a răspuns:

Metoda 1: Descarcal din nou.
Metoda 2: Sterge celelalte net-uri (mozila explore)
Metoda 3: Umbla in setari google pana il deblochezi(nerecomandatlaughing )

| MarioRadulescu a răspuns (pentru amuitat):

Nu prea poti sa dezinstalezi internet explorer big grin