| ClaraMaria09 a întrebat:

Va rog, am nevoie de ajutor. Am Windows XP (stiu ca nu este bun, dar mie nu-mi suporta unitatea mai mult, si oricum nu mi-a facut niciodata probleme pana acum), si am Chrome-ul, Internet Explorer-ul si Mozila Firefox-ul instalate si toate imi mergeau perfect pana acum. Eu folosesc Firefox-ul mereu si, cum am mai spus, imi mergea excelent mereu. Azi, din senin mi s-a inchis browser-ul si nu l-am mai putut deschide deloc. L-am dezinstalat si l-am instalat din nou de pe Chrome si tot nu merge. S-a instalat perfect, icoana este la locul ei, n-am nici un virus in calculator, dar nu mi se porneste Firefox-ul. Eu dau click pe icoana, apare clepsidra langa cursor, iar apoi dispare. Dar browserul nu porneste. Nu stiu ce varianta aveam inainte dar acum am instalat-o pe ultima, 27.0. Va rog, ce pot face? Imi merg bine si celelalte doua browsere dar eu vreau Mozila.
Dau funda pentru. cel mai detaliat raspuns! Mersi! happy

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

L-ai dezinstalat, insa prin dezinstalarea obisnuita raman urme in registrii, user, program files, reinstalat nu schimba erorile.Descarca Revo Uninstaller Freeware si dezinstalezi aplicatiile cu el bifand ultima optiune.
Iti recomand un browser mult mai bun Comodo Dragon Internet Browser
.
Revo Uninstaller Freeware
http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php