| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema am incercat sa mut un joc de pe calculatoru meu pe alt calculator dar a trebuit sa o fac de 2 ori ca e mare iar cand sa il pun a doua oara pe stickmi s-a blocat si cand am dat restart la pc a intrat in safe mod iar cand sa pornesc sticku imi arata ca tr sa il formatez... dar acolo aveam si niste date importante deci mai exista vreo sansa sa le recuperez? si cum sa fac URGENT

Răspuns Câştigător
| Mihaiwest a răspuns:

Salut!
Daca iti cere sa formatezi sticku, asta e... sincer nu ai incotro, am patit-o si eu. Asa e cu stick-urile astea, repede o dai in bara d'oh