| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, atunci cand vreau sa pornesc windows-ul de pe Calculator, se incarca normal, iar dupa isi da restart, si imi arata optiunile, apasarii tastei F8 (Safe Mod, Safe Mod with Networking.)
Am incercat si safe mod si se loadeaza fisierele, iar cand trebuie sa porneasca isi da restart si imi arata iar Safe Mod, Safe Mod with Networking.

Care este cauza, si cum se poate rezolva?

PS: Am reinstalat windows-ul acum 4 ore

Răspuns Câştigător
| Crazydyana a răspuns:

Crede-ma am patit acelasi lucru cu fostul meu calculator. Am reinsalat sistemul de operare de mai multe ori fara niciun folos. Problema nu este de la windows. Totul porneste din interior. O mica intrebare: de cand ai calculatorul? Pt ca daca il ai de mai multa vreme, este cel mai posibil din cauza asta sa faca. Poti incerca sa il duci la cineva specializat sa se uite la el, sa-l repare poate, dar s-ar putea sa bagi niste bani in el si sa ti se intample peste doua luni la fel. Eu atunci cand am vazut ca nu ii pot face nimic mi-am cumparat un laptop asta a fost. Sper ca ti-am putut fi putin de ajutor prin raspunsul meu.happy

3 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Windows XP Professional SP2

| FabianelSHAF a răspuns:

Instaleaza-ti Windows XP Professional SP2